
Програма уряду Сполучених Штатів Америки «Єднання заради України»
21 квітня 2022 року Сполучені Штати оголосили про ключовий крок з виконання зобов’язань президента Байдена вітати в США українців, які рятуються від російського вторгнення. «Єднання заради України» надає можливість громадянам України та найближчим членам їхніх сімей, які перебувають за межами Сполучених Штатів, приїхати до США і тимчасово залишатися в країні протягом дворічного періоду дії гуманітарного пароля. Українці, які беруть участь у процесі «Єднання заради України», повинні мати спонсора в США, який погоджується надавати їм фінансову підтримку на час перебування в США.
Першим кроком процесу «Єднання заради України» є подання до USCIS спонсором зі США форми I-134, Декларація про фінансову підтримку,. Після цього спонсора буде перевірено урядом США, щоб переконатися, що він в змозі фінансово підтримувати особу, яку спонсор погодився підтримувати. Close All Open AllПраво на участь в процесі «Єднання заради України»Хто може бути спонсором особи-учасника в програмі «Uniting for Ukraine»Як стати кандидатом на отримання гуманітарного паролю згідно з вимогами процесу «Єднання заради України»Чого очікувати після подачі форми I-134?Інформація про участь у «Єднанні заради України», якщо ви вже подали форму I-131, заяву на отримання проїзного документаЩо відбувається після того, як бенефіціар отримає дозвіл на поїздку в Сполучені Штати?Ресурси для жертв зловживань, насильства чи експлуатаціїЗахистіть себе від імміграційних шахраївВажливі ресурси. Learn more
Уникайте шахрайства чи шахрайства.
Більшість із цих програм є БЕЗКОШТОВНИМИ для українців, або ви можете звернутися за звільненням від оплати або безкоштовними послугами до ліцензованого адвоката
Тимчасовий охоронний статус Визначена країна: Україна
Термін дії TPS: 19 жовтня 2023 р
Період реєстрації: 19.04.2022 – 19.10.2023
Постійне проживання в США з: 11 квітня 2022 року
Безперервна фізична присутність у США з: 19 квітня 2022 р
Дата визначення TPS: 19 квітня 2022 р
Посилання на повідомлення Федерального реєстру: 87 FR 23211
Коли подавати заявку на TPS
Якщо ви подаєте заяву на отримання тимчасового захищеного статусу (TPS) під назвою України з 19 квітня 2022 року, ви повинні зареєструватися протягом 18-місячного періоду реєстрації, який триває з 19 квітня 2022 року до 19 жовтня 2023 року. Ми заохочуємо вас зареєструватися якнайшвидше протягом 18-місячного періоду реєстрації.
Інші варіанти імміграції
Ви можете мати право на інші варіанти імміграції, перелічені на сторінці «Ознайомтеся з моїми параметрами».
Щоб подати заявку на законний постійний статус (Green Card), ви повинні відповідати одній із категорій, перелічених на сторінці категорій відповідності Green Card. Коли ви знайдете категорію, яка може відповідати вашій ситуації, клацніть надане посилання, щоб отримати інформацію про вимоги до участі, як подати заявку та чи можуть члени вашої родини також подати заявку разом з вами.
Примітка щодо пошуку притулку: надання та збереження TPS до розумного періоду перед поданням заяви про надання притулку вважається надзвичайною обставиною для цілей однорічного крайнього терміну подання. Іншими словами, наявність статусу TPS «зупиняє годинник» щодо вимоги подати заяву про надання притулку протягом одного року після прибуття до Сполучених Штатів, якщо річний час ще не минув. Див.
Притулок
Щороку люди приїжджають до Сполучених Штатів, шукаючи захисту, тому що вони зазнали переслідувань або бояться, що вони зазнають переслідувань через:
- Гонка
- Релігія
- Національність
- Приналежність до певної соціальної групи
- Політична думка
- Ви можете подати цю заяву, лише якщо ви фізично перебуваєте в Сполучених Штатах і не є громадянином США.
Дізнайтесь більше на https://www.uscis.gov/humanitarian/refugees-and-asylum/asylum
Якщо ви маєте право на притулок, вам може бути дозволено залишитися в Сполучених Штатах. Щоб подати заяву на отримання притулку як позитивний або оборонний характер, подайте форму I-589 «Заява про надання притулку та про відмову від вивезення» протягом 1 року після вашого прибуття до Сполучених Штатів. Відвідайте нашу сторінку «Отримання притулку в Сполучених Штатах», щоб отримати додаткову інформацію про позитивні та захистні заяви. Плата за подачу заявки на надання притулку не стягується.
Ви можете включити свого чоловіка/дружину та дітей, які перебувають у Сполучених Штатах, до вашої позитивної чи оборонної заяви про надання притулку на момент подання або в будь-який час до прийняття остаточного рішення у вашій справі. Щоб включити вашу дитину до вашої заявки, дитина має бути молодше 21 року та неодруженою. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу форму I-589, сторінка «Заява про надання притулку та припинення видалення». [https://www.uscis.gov/i-589, та інструкції щодо Форми: https://www.uscis.gov/sites/default/files/document/forms/i-589instr.pdf]
Якщо вас помістили у прискорену процедуру видалення, ви отримали позитивний висновок про достовірні побоювання, а USCIS залишив вашу заяву про надання притулку для подальшого розгляду під час співбесіди щодо надання притулку, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Співбесіди щодо заслуг щодо отримання притулку в USCIS: Обробка після позитивного висновку про достовірні побоювання.
Якщо у вас є заява про надання притулку, яка очікує на розгляд, ви можете перевірити статус вашої справи на сайті Case Status Online. Вам знадобиться номер квитанції, який ми надали після подання заявки.
B-2 Відвідувач для туризму, відпочинку або сімейного візиту; і B-1 Відвідувач для бізнесу
Як правило, громадянин іншої країни, який хоче в’їхати до Сполучених Штатів, повинен спочатку отримати візу. Гостьові візи – це неімміграційні візи для осіб, які хочуть тимчасово в’їхати до Сполучених Штатів з метою бізнесу (віза категорії B-1), туризму, відпочинку чи відвідування (віза категорії B-2) або з поєднанням обох цілей (B-1/B -2).
Кілька прикладів діяльності, дозволеної з гостьовою візою:
Діловий відвідувач (B-1) може:
Участь у комерційних операціях, які не передбачають оплачуваної роботи в Сполучених Штатах (наприклад, торговець, який приймає замовлення на товари, виготовлені за кордоном);
Укладати контракти;
Консультуватися з діловими партнерами;
судитися;
Брати участь у наукових, освітніх, професійних чи ділових конгресах, конференціях чи семінарах; або
Проведіть незалежне дослідження.
Крім того, за певних умов та обмежень діловий відвідувач може бути (Докладніше):
Неімміграційна тимчасова віза в Польщу: https://pl.usembassy.gov/visas/nonimmigrant-visas. Перевірте період очікування оформлення візи на сторінці https://pl.usembassy.gov/visas/visas/wait-time-and-availability/. Це може зайняти не менше двох місяців. Якщо ви маєте право на візу, ви можете подати заявку на сайті https://www.ustraveldocs.com/pl/en/nonimmigrant-visa
Процедура отримання імміграційної візи (green card) в Польщі: https://pl.usembassy.gov/visas/immigrant-visas
Дізнайтеся більше про категорії відповідності Green Card на веб-сайті уряду США: https://www.uscis.gov/green-card/green-card-eligibility-categories
Сімейна зелена карта (постійне проживання в Сполучених Штатах Америки)
- Близький родич громадянина США (це включає подружжя, неодружених дітей віком до 21 року та батьків заявників громадян США)
- Член сім’ї громадянина США, який відповідає категорії переваг
- Неодружені сини або дочки віком від 21 року,
- Одружені діти будь-якого віку, і
- Брати та сестри громадянина США
- Член сім’ї власника грін-карти
- Подружжя (дружина або чоловік) і
- Неодружені діти власника грін-карти спонсора
- Чоловік/дружина, дитина або батьки громадянина США чи постійного мешканця США, які зазнали побоїв. (на основі Закону VAWA)
- зелена карта для особи, народженої іноземним дипломатом у Сполучених Штатах
- зелена карта для вдови громадянина США
- Неімміграційна віза:
- неімміграційна віза K
- віза нареченого(ї) К-1 та віза К-2 для дітей
- Віза K-3/K-4 для чоловіка/дружини громадянина США та його або її неповнолітніх дітей, які мають бути допущені до Сполучених Штатів як неіммігранти, поки вони очікують на розгляд петиції за формою I-130 для родича-іноземця.
- Неімміграційна (V) віза для дружини та дітей законного постійного мешканця (LPR)
- неімміграційна віза K
Примітка: це стаття Adhikari Law PLLC, і її не слід розглядати як юридичну пораду. Зміни в імміграційній політиці та процедурах є складними і можуть вимагати консультації з досвідченим імміграційним юристом. Ви можете зв’язатися з нами за номером (+1) 202 600 7742 або надіслати нам електронний лист на адресу info@adhikarilaw.com, якщо у вас виникнуть запитання щодо цієї теми.